Stalpol

Firma Stalpol świadczy usługi w zakresie wykonania oraz projektowania konstrukcji stalowych dla klientów indywidualnych oraz firm.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości ogrodzeń, bram, furtek oraz balustrad. Z powodzeniem realizujemy ambitne i nietypowe zamówienia, również z zakresu mechaniki precyzyjnej.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego starannie wsłuchujemy się w Państwa plany, by zrealizować je zgodnie z oczekiwaniami. Dzięki temu wykonywane przez nas realizacje są „skrojone” na miarę Państwa potrzeb.

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją bram, ogrodzeń, balustrady oraz wszelkich wyrobów związanych ze stalą.
Staramy się aby nasze produkty były wyjątkowe, tak aby w pełni spełnić państwa oczekiwania i potrzeby.
Naszą najważniejszą cechą jest dbałość o nawet najmniejsze detale co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm.
Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie wynikające z wieloletniej pracy w przemyśle metalurgicznym.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy zaprojektować i dobrać technikę tak aby uzyskać trwały oraz perfekcyjny wyrób, który będzie służył państwu przez wiele lat.

Zapraszemy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań proszę o kontakt, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Przykładowe realizacje

„Działam w branży budowlanej. Współpracuję ze Stalpol od lat. Jeżeli klient jest  zainteresowany  kutymi ogrodzeniami czy bramami, bez zastanowienia polecam mu usługi Michała. Zawsze wysoka jakość, terminowość. Mam pełne zaufanie.”

Ola

„To była duża, ambitna realizacja. Firma pana Michała wywiązała się ze zobowiązań. Zgodnie z dokumentacją i W TERMINIE!”

Jan

„Poprosiłem pana Michała o pomoc w zaprojektowaniu ogrodzenia.  Jestem bardzo zadowolony z przedstawionych propozycji. ”

Krzysztof – Babidół

„Jako inżynier jestem pod wrażeniem jakości wykonania. Każdy spoina została wykonana zgodnie ze sztuką, na najwyższym poziomie. Widać rękę fachowca. Polecam!”

Marcin – Gdańsk